خدمات رفع مشکل امنیتی وردپرس

وردپرس یکی از امن ترین سیستم های مدیریت محتوا هست. اما این موضوع دلیل نمیشه که سایت وردپرسی دچار مشکلات امنیتی نشه! وقتی مشکل امنیتی برای سایت پیش میاد، نیاز به کسی هست که بتونه اون مشکلو برطرف کنه. ما اومدیم تا اگه سایت تو دچار مشکل امنیتی شد برات رفعش کنیم و دوباره سایتی سالم داشته باشی.

مراحل ثبت درخواست تا رفع مشکل امنیتی سایت وردپرسی

  1. اعلام مشکل: مشکل سایت را به طور کامل و دقیق در فرم به اطلاع ما می رسونی.
  2. بررسی مشکل: مشکل را بررسی می کنیم و هزینه اولیه خدمات اعلام خواهد شد.
  3. پرداخت هزینه و شروع کار: پس از اینکه هزینه را پرداخت کردی، متخصصین لولسا شروع به رفع مشکل می کنن.
  4. تحویل سایت: پس از رفع مشکل سایت بهت تحویل داده میشه.

سوالات متداول

هزینه رفع مشکل امنیتی چقدر است؟

هزینه خدمات پس از بررسی اعلام می شود. بر اساس مشکلی که سایت شما داشته باشد، هزینه متغیر خواهد بود.

پس از رفع مشکل امنیتی سایت دیگر مشکلی نخواهد داشت؟

وب سایت ها همیشه در معرض خطرات و مشکلات امنیتی هستند، به همین دلیل هیچ گاه نمی توان گفت سایت با مشکل امنیتی روبرو نخواهد شد. ما در این خدمات مشکلات امنیتی که شما اعلام می کنید را برایتان برطرف می کنیم، استفاده از هاستینگ ضعیف، عدم رعایت کردن موارد امنیتی، استفاده از پلاگین ها و قالب های نال شده می توانند از عواملی باشند که سایت شما در خطر می افتد. لذا پس از برطرف شدن مشکل امنیتی، لازم است تمامی این موارد را به دقت پیگیری کنید تا مشکل به صورت مشابه برای سایت پیش نیاید.

آیا با استفاده از این خدمات کلیه مشکلات امنیتی سایت برطرف می شود؟

کلیه مشکلات امنیتی که در فرم سفارش اعلام کرده باشید و در بررسی اولیه تایید شود برطرف خواهند شد. البته ممکن است مشکلات دیگر امنیتی هم سایت شما داشته باشد که از اعلام نکرده باشید و در بررسی اولیه مشخص نشود. لذا نمی توان برای رفع مشکلاتی که از سوی شما اعلام نشده تضمینی ارائه کرد.

برای سفارش چه اطلاعاتی را باید ارسال کنم؟

برای ثبت سفارش نیاز است اطلاعات دسترسی کامل به پنل مدیریت ودرپرس، پنل مدیریت هاستینگ و شرح کامل مشکل را بیان کنید. شرح کامل مشکل، علت های احتمالی، زمان به وجود آمدن مشکل و اطلاعات دقیق می تواند باعث شود تا با هزینه کمتر و در زمان کوتاهتری مشکل سایت برطرف شود. توجه داشته باشید در صورت ارسال اطلاعات ناکافی، سفارش شما تایید نخواهد شد.

پس از ثبت سفارش، رفع مشکل سایت چقدر زمانبر خواهد بود؟

پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، زمان حدودی رفع مشکل از طریق سیستم اطلاع رسانی خواهد شد، اما این زمان قطعی نبوده و ممکن است مشکل در مدت زمان کوتاه تر یا طولانی تری برطرف شود. در طول انجام خدمات ممکن است سوالاتی برای کارشناسان پیش بیاید که نیاز به پاسخ شما داشته باشد، در این شرایط سوال از طریق سیستم برای شما ارسال می شود. گاهی ممکن است در جریان رفع مشکل سایت مشکلات دیگری از سوی کارشناسان تشخیص داده شود. در این گونه شرایط، هر چه سریع تر پاسخ به تیکت کارشناسان و یا پرداخت هزینه های جدید را انجام دهید، طول مدت رفع مشکل سایت کوتاه تر خواهد شد.

چطور می توانم مشکل امنیتی سایتم را به کارشناس لولسا بگویم؟

برای اعلام مشکل نیاز است تا فرم سفارش اولیه را پر کرده و در آنجا توضیح کامل مشکل سایت را ارسال کنید.