خدمات تقویم تولید محتوا سایت

تولید محتوا بدون برنامه‌ریزی تاثیر مثبت چندانی در سئو نداره. بدون برنامه‌ریزی هزینه تولید محتوا بسیار زیاد میشه و بازدهی زیادی نداره. برای اینکه بشه این مشکلات رو برطرف کرد، داشتن یک تقویم تولید محتوا می‌تونه بهترین کار باشه. اگه نیاز به یک تقویم تولید محتوا برای سایتت داری، این خدمات مناسبت هست!

سفارش و استفاده تقویم تولید محتوا

01.

ثبت نام و ثبت درخواست

اول در سایت باید ثبت نام کنی و درخواست تقویم تولید محتوا سایت رو ثبت کنی. یک فرم بسیار ساده اطلاعات مورد نیاز برای طراحی و تهیه تقویم رو ازت دریافت می کنه. برای رسیدن به بهترین نتیجه مهم هست این فرم دقیق و کامل پر بشه.

02.

طراحی و تهیه تقویم توسط لولسا

بعد ازین که سفارش ثبت کردی، ما شروع به کار می کنیم. با توجه به اطلاعات ارسالی، سایت و کلمات اون و روزهای ماه بررسی میشه. با استفاده از اطلاعاتی که در آنالیزها به دست آوردیم، یک تقویم تولید محتوا با بهترین پیشنهادات برات طراحی میشه.

03.

تحویل تقویم تولید محتوا و استفاده

بعد ازین که تقویم تهیه شد و برات ارسال کردیم، حالا زمان استفاده از تقویم هست. برای اینکه از تقویم نتیجه بگیری، مهمه که کامل و سر وقت هر بخش اونو اجرا کنی. بدون اجرای درست مراحل، نمیشه از تقویم نتیجه ای گرفت!

سوالات متداول تقویم تولید محتوا

تقویم تولید محتوا چی هست و من با سفارش چه چیزی تحویل می گیرم؟

تقویم تولید محتوا یک سند هست که در اون با توجه به زمانی که سفارش ثبت کردی، برای مدت مشخصی برنامه تولید محتوا سایت را مشخص کرده. در تقویم مشخص میشه چه زمانی چه محتوایی، با چه عنوان، چه کلمه کلیدی، فرمت، دسته بندی، توسط چه کسی و … تولید و در سایت منتشر بشه.

تقویم تولید محتوا چند روزه آماده میشه؟

بعد از ثبت سفارش، حداکثر تا ۶ روز کاری لولسا، تقویم برات تهیه و تولید میشه. این زمان برای بررسی دقیق سایت لازم هست. توجه داشته باش که بدون بررسی لازم تقویم ارزشی نداره و ما هم برای همین کلی زمان برای بررسی و آنلالیز و رسیدن به نتیجه نهایی که تقویم میشه صرف می کنیم.

تقویم تولید محتوا برای چه مدت قابل استفاده است؟

تقویم تولید محتوا برای یک ماه طراحی میشه و تنها برای همان ماه قابل استفاده خواهد بود. برای هر ماه باید یک تقویم جدید داشته باشید.

تقویم تولید محتوا شامل پشتیبانی می شود؟

تقویم تولید محتوا یک سند هست که به شما می گوید برای چه زمانی در ماه، باید چه محتوایی، با چه فرمت، کلمات کلیدی، چند کلمه و … تولید کنید. اجرای اون بر عهده شما خواهد بود و ارتباطی با تقویم نداره. برای همین این خدمات نیازی به پشتیبانی نداره و ما هم براش پشتیبانی در نظر نگرفتیم.

تقویم تولید محتوا برای چه سایت هایی لازمه؟

هر سایتی نیاز به تقویم تولید محتوا داره. فرقی نمیکنه سایت شما کوچیک باشه یا بسیار بزرگ، بدون داشتن یک تقویم نمیشه نتیجه مناسبی از تولید محتوا گرفت!

تقویم شامل تولید محتوا (نوشتن محتوا) هم میشه؟

خیر! اما می‌تونی تولید محتوا رو به صورت جداگانه در لولسا سفارش بدی!