طراحی QRCode

طراحی Qrcode برای اونهایی خوبه که می خوان خاص باشن. کیو آر کد، امکانات زیادی را به ما میده. می تونیم خیلی ساده با یک اسکن ساده، کارهای زیادی انجام بدیم. اما این Qrcode لزومی نداره همیشه ساده باشه. می‌تونه با کلی طراحی و جذابیت بصری همراه باشه. اما این کار باید با دقت بسیار خاصی انجام بشه. در Qrcode اطلاعات بسیار محدود هستند و یک تغییر رنگ نا به جا می‌تونه باعث عدم امکان خوانایی کد بشه.

سفارش طراحی QRCode

خدمات طراحی QR Code

خدمات طراحی QRCode در لولسا به صورت حرفه‌ای ارائه میشه. اگه می‌خوای Qrcode بتونه در تمام دستگاه ها خونده بشه و همزمان طراحی زیبایی داشته باشه، لولسا انتخاب خوب تو هست. برای اینکار فقط کافی هست فرم سفارش را پر کنی و اطلاعات را برای ما بفرستی. پس اگه می خوای یک کد کاربردی اما همزمان خاص داشته باشی، همین الان سفارشت را به ثبت برسون.

هزینه طراحی QrCode

هزینه طراحی QrCode با توجه به انتخاب‌ تو مشخص میشه. اگه می‌خوای کد با لوگو و رنگ‌بندی خودت طراحی بشه، خدمات حرفه‌ای انتخاب کن! اگه یک کد ساده نیاز داری، خدمات ساده رو انتخاب کن!

تعرفه خرید سامانه تولید کیوآرکد: ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی Qrcode حرفه‌ای: ۱۵۰.۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی Qrcode ساده: ۵۰.۰۰۰ تومان

سفارش طراحی QRCode

سفارش طراحی Qrcode در لولسا به صورت کاملا آنلاین هست. ابتدا به صفحه سفارش خدمات مراجعه می کنی. اطلاعات اولیه فرم را که وارد کنی، هزینه طراحی محاسبه می‌شه و می‌تونی ثبت سفارشو ثبت کنی!

نمونه کار طراحی Qrcode

نمونه کار خدمات طراحی Qrcode را اینجا ببین!

نمونه کارها