طراحی QRCode لینک

طراحی Qrcode لینک برای اونهایی خوبه که می‌خوان خاص باشن. کیو آر کد، امکانات زیادی را به ما میده. می‌تونیم خیلی ساده با یک اسکن ساده، کارهای زیادی انجام بدیم. اما این Qrcode لزومی نداره همیشه ساده باشه. می‌تونه با کلی طراحی و جذابیت بصری همراه باشه. اما این کار باید با دقت بسیار خاصی انجام بشه.
نوع کیوآرکد: دائمی و بدون تاریخ انقضاء
زمان تحویل: ۲ ساعت کاری

ثبت سفارش

خدمات طراحی QR Code لینک

خدمات طراحی QRCode لینک در لولسا به صورت حرفه‌ای ارائه میشه. اگه می‌خوای Qrcode بتونه در تمام دستگاه‌ها خونده بشه و همزمان طراحی زیبایی داشته باشه، لولسا انتخاب خوب تو هست. برای اینکار فقط کافی هست فرم سفارش را پر کنی و لینک را برای ما بفرستی. پس اگه می‌خوای یک کد کاربردی اما همزمان خاص داشته باشی، همین الان سفارشت را به ثبت برسون.

هزینه طراحی QrCode لینک

هزینه طراحی QrCode با توجه به انتخاب‌ تو مشخص میشه. اگه می‌خوای کد با لوگو و رنگ‌بندی خودت طراحی بشه، خدمات حرفه‌ای انتخاب کن! اگه یک کد ساده نیاز داری، خدمات ساده رو انتخاب کن!

تعرفه طراحی Qrcode لینک حرفه‌ای: ۱۹۰.۰۰۰ تومان

تعرفه طراحی Qrcode لینک ساده: ۹۰.۰۰۰ تومان

توجه: تفاوت کد ساده و حرفه‌ای در این است که روی کیوآرکد حرفه‌ای لوگو مورد نظر شما قرار می‌گیرد و در کیوآرکد ساده این امکان وجود ندارد. هیچ تفاوت دیگری بین این دو نوع وجود ندارد.

کد حرفه ای کد ساده

سفارش طراحی QRCode لینک

سفارش طراحی Qrcode لینک در لولسا به صورت کاملا آنلاین هست. ابتدا به صفحه ثبت سفارش مراجعه می‌کنی. اطلاعات اولیه فرم را که وارد کنی، هزینه طراحی محاسبه می‌شه و می‌تونی سفارشو ثبت کنی!

نمونه کار طراحی Qrcode

نمونه کار خدمات طراحی Qrcode را اینجا ببین!

نمونه کارها