طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت با لولسا میتونه آغاز راه موفقیت تو بشه. اگه می خوای یک کارت ویزیت بتونه بیشترین تاثیر توی موفقیت را برات داشته باشه، باید اونو به حرفه ای ها بسپاری. کسایی که بتونن برات یک کار با کیفیت و توی کمترین زمان انجام بدن. اگه قرار هست یک کارت ویزیت برات بیشتر از یک برگه کاغذ که توش شماره تلفن نوشته شده ارزش داشته و اونو نگه دارن، پس همین الان شروع کن. سفارش را به ثبت برسون تا با هم شروع کنیم.

سفارش طراحی کارت ویزیت محاسبه هزینه

خدمات طراحی کارت ویزیت

خدمات طراحی کارت ویزیت در لولسا به مدرن ترین شیوه انجام میشه. از روند سفارش که کاملا به صورت آنلاین هست، تا تمامی مراحل انجام تا تحویل کار. با این خدمات کیفیت در کنار سرعت بالا را تجربه خواهی کرد. ما در دو سطح ارزان و حرفه ای این خدمات را ارائه می دیم.

خدمات طراحی کارت ویزیت مربوط به چاپ آن نیست. اما در صورت نیاز ما می تونیم چاپخانه های مورد اعتماد را معرفی کنیم. این موضوع به تو کمک می کنه تا بدون محدودیت کار چاپ را انجام بدی.

طراحی کارت ویزیت

سفارش طراحی کارت ویزیت

سفارش طراحی کارت ویزیت در لولسا به صورت کاملا آنلاین هست. اگه از شیوه های قدیمی سفارش خسته شدی و دنبال راه های جدید هستی، جای درستی اومدی. در لولسا ما از به هدر دادن وقت به شدت بدمون میاد. می خوایم کمک کنیم تا کمترین زمان از دست بره. سریع بتونی به نتیجه مورد نظرت برسی.

برای سفارش طراحی کارت ویزیت فقط چند دقیقه باید وقت بزاری. نه نیاز هست از پشت میز بلند بشی و نه هیچ چیز دیگه. فقط کافی هست تا فرم سفارش پر بشه. برای پر کردن دقت کن که اطلاعات دقیق ارسال کنی. بعد از ارسال اطلاعات، می تونی راحت و به صورت آنلاین هزینه این خدمات را پرداخت کنی. بعد از چند روز کارت ویزیت از روشی که در زمان سفارش اعلام کردی، برای تو ارسال میشه و میتونی کار چاپ اونو انجام بدی.

هزینه طراحی کارت ویزیت

هزینه طراحی کارت ویزیت بستگی به پلن انتخابی داره. همینطور بر اساس اینکه یک رو، دو رو و یا دولت نیاز داری هم این قیمت تغییر می کنه. برای اینکه بتونی هزینه دقیق این خدمات را بدونی، کافی هست تا به بخش محاسبه هزینه مراجعه کنی. بر اساس انتخاب ها هزینه برات نمایش داده میشه.

تعرفه طراحی کارت ویزیت بر اساس برآورده کردن نیاز مشتری در بالاترین سطح کیفی تعیین شده. ما می دونیم قیمت طراحی کارت ویزیت باید به صورتی باشه که هم کیفیت حفظ بشه و هم هزینه اضافه پرداخت نکنی.

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

خدمات طراحی کارت ویزیت در دو پلن ارائه میشه. پلن حرفه ای و پلن ساده و ارزان. پلن حرفه ای برای کسایی هست که دو اتود مورد نیازشون هست. اگه نیاز به دو اتود و تغییرات داری، این خدمات برای تو مناسب هست. می تونی تا ۲۰ درصد تغییرات در اتود ارسالی درخواست بدی.

کارت ویزیت ساده و ارزان

کارت ویزیت ساده و ارزان برای کسانی مناسب هست که دقیقا می دونن به چه طرحی نیاز دارن. اونها نیاز به اتود و یا تغییرات ندارن. با اینکار میتونن از این خدمات با هزینه کمتر و در زمان کوتاهتری استفاده کنن.

پس اگه دقیقا میدونی چی انتظار داری این خدمات برای تو بهترین انتخاب هست. هم هزینه مناسب و هم زمان کوتاه در انتظارت هست.

صاحب کارت ویزیت بشو!

کارت ویزیت یکی از روش های بسیار مرسوم در امر تبلیغات هست. پس تو هم همین الان اقدام کن و صاحب یک کارت ویزیت شو!

نمونه کار طراحی کارت ویزیت

نمونه کارهای خدمات طراحی کارت ویزیت لولسا را اینجا ببین!

نمونه کارها