تولید محتوا شبکه های اجتماعی

تولید محتوا شبکه های اجتماعی در لولسا یک راهکار برای کسایی هست که می خوان از سوشال مدیا نتیجه بگیرن. اگه می خوای در شبکه های اجتماعی بتونی موفق بشی، نیاز به محتوای ارزشمند داری. یک پست ارزشمند چه از جهت محتوا و چه از جهت طراحی باید بتونه باعث جذب مخاطب باشه. پس اگه به این موضوعا اهمیت می دی و می خوای یک شبکه اجتماعی پر طرفدار داشته باشی، همین الان بیا شروع کنیم. می خوایم با هم یک محتوای ارزشمند تولید کنیم.

پوستر اینفوگرافیک لوگو موشن

انواع تولید محتوا

خدمات تولید محتوا شبکه های اجتماعی

1

پوستر

پوستر یکی از قدیمی ترین و همچنین پرطرفدارترین انواع محتوای مورد پسند کاربران در شبکه های اجتماعی است.

2

اینفوگرافیک

تولید محتوا در قالب اینفوگرافیک به جهت ساده سازی اطلاعات برای مخاطب همیشه جذاب و اثر گذار است.

3

موشن گرافیک

موشن گرافیک با توجه به حرکت و انیمیشن آن می تواند جذب مخاطب بالایی داشته باشد.

تولید محتوا حرفه ای

تولید محتوای حرفه ای در لولسا شامل دو اتود و امکان تغییرات غیر اساسی تا ۲۰ درصد در یکی از اتود هاست. این خدمات برای کسانی که می خواهند با امکان تغییرات، ساده تر تصمیم بگیرند.

هزینه تولید محتوا شبکه اجتماعی

هزینه تولید محتوا شبکه اجتماعی بر اساس نوع محتوا، نوع خدمات (ارزان و یا حرفه ای) و همچنین تعداد سفارش محاسبه میشه. برای آگاهی از هزینه این خدمات، بعد از مراجعه به صفحه خدمات به بخش سفارش مراجعه کن.  با توجه به نوع خدمات مورد نظر، سیستم به صورت اتوماتیک هزینه را برای تو به نمایش خواهد گذاشت. تعرفه با توجه به حفظ کیفیت و قیمت مناسب برای مشتری محاسبه شده.

سفارش تولید محتوا شبکه اجتماعی

سفارش تولید محتوا شبکه های اجتماعی در لولسا به ساده ترین شکل ممکن و کاملا آنلاین است. برای اینکار تنها کافی است که به بخش خدمات مورد نظرت مراجعه کنی، در قسمت سفارش وارد بشی و نوع خدمات را انتخاب کنی. بعد از ارسال اطلاعات و تایید اون توسط طراح ها و متخصص های لولسا، به صورت آنلاین هزینه خدمات را پرداخت می کنی. و سفارش ثبت میشه.