سئو

سئو (SEO) یا همون بهینه‌سازی موتورهای جستجو را با لولسا تجربه کن! اگه دنبال خدمات متنوع و موثر هستی، می‌خوای از روش‌های کلاه سفید برای نتیجه گرفتن استفاده کنی، جای درستی اومدی. ما در لولسا مجموعه ای از خدمات را آماده کردیم که اثر گذاریشون اثبات شد هستن. روش‌هایی که کاملا بر اساس الگوریتم‌های گوگل هستن می‌تونن به تو کمک کنن تا مدتها ازشون نتیجه بگیری!

خدمات سئو

خدمات سئو seo (خدمات بهینه‌سازی موتورهای جستجو) در لولسا به چندین بخش تقیسیم می‌شن. خدمات سئو وردپرس، جوملا، بک لینک، تولید محتوا و سئو کار و … . در کنار این موارد، خدمات تکمیلی مثل ادورز گوگل هم ارائه می‌کنیم. بهتره اول یک مقدار با خدمات ما آشنا بشی تا بدونی لولسا چه کارهایی برای بهینه‌سازی سایت می‌تونه بهت ارائه بده.

سئو وردپرس

سئو وردپرس (بهینه‌سازی سایت وردپرسی) یکی از پر طرفدارترین خدمات لولسا است. با استفاده از این خدمات، می‌تونی ساختار سایت وردپرسی خودتو بهینه کنی. در این بخش ما ساختار یک وب سایت که با سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده رو بهینه می‌کنیم. این کار باعث میشه تا موتورهای جستجو، مخصوصا گوگل، بتونن بهتر با سایت در تعامل کنن.

اطلاعات بیشتر

سئو جوملا

سئو جوملا کمک می‌کنه تا بتونی ساختار یک سایت جوملایی رو درست مطابق اون چیزی که گوگل می‌خواد تنظیم کنی. سیستم مدیریت محتوا جوملا سال‌هاست که به عنوان یکی از بهترین سایت سازهای جهان استفاده می‌شه. سایت‌های بزرگی با این پلتفرم طراحی شدن و امکانات زیادی داره. اگه یک سایت جوملایی داری، با استفاده از خدمات سئو جوملا می‌تونی اون رو برای موتورهای جستجو بهینه بکنی!

اطلاعات بیشتر

سئو کار (متخصص سئو)

سئو کار یا همون متخصص سئو یکی از بهترین راه‌ها برای داشتن سایتی بهینه است. اگه دنبال یک متخصص سئو هستی که کارهای این بخش رو به عهده بگیره و دیگه نیاز نباشه همیشه نگران وضعیت سایت باشی این خدمات مناسبته. اگه دنبال آدمای حرفه‌ای هستی، جای درستی اومدی.

اطلاعات بیشتر

بک لینک

بک لینک یکی از بهترین راه‌ها برای گرفتن نتیجه خوب در سئو است. اما هر بک لینکی مفید نیست. خیلی از لینک‌ها نه تنها مفید نیستن، حتی می‌تونن مضر هم باشن. گوگل فروش بک لینک‌هایی که پیج رنک منتقل کنن را خلاف می‌دونه. حتی برای این موضوع بخشی در سایت خودش در نظر گرفته که کاربرا این سایت‌ها رو معرفی کنن. قطعا دوست نداری به جای اینکه بک لینک برای سئو خوب باشه باعث پنالتی بشه. برای رفع این مشکل، ما خدمات بک لینکی ارائه می‌دیم که کاملا مورد تایید گوگل هست. معیار کار ما فقط اصول گوگل هست.

اطلاعات بیشتر

خدمات تکمیلی بهینه سازی موتورهای جستجو

خدمات بهینه‌سازی لولسا فقط موارد بالا نیست! وقتی با لولسا هستی، باید دنبال بهترین چیزا باشی. چون که یک مجموعه کامل از خدمات به تو ارائه میشن. ما چند تا راهکار داریم که اونها هم می‌تونن توی سئو بسیار مفید باشن.

تولید محتوا

اطلاعات بیشتر

آنالیز سئو سایت

اطلاعات بیشتر

ادوردز گوگل

اطلاعات بیشتر