سئو کار

دنبال سئو کار می‌گردی؟ پیدا کردن سئو کار، سخت نیست. ما به تو یک متخصص سئو اختصاص می‌دیم که کارهای سئو را برات انجام بده. راحت می‌تونی کارت رو بسپری به اون تا انجام بده. سر ماه هم گزارش کامل از کارایی که کرده و برنامه ماه آینده را بهت می‌ده. برای استفاده از این خدمات باید سایت جوملایی یا وردپرسی داشته باشی. مشاوره پیش از خرید کاملا رایگان هست. پیشنهاد می‌کنیم قبل از سفارش، از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

ثبت سفارش درخواست مشاوره

خدمات سئو کار

سئو کار یک نیازی هست که خیلی ها باهاش درگیرن. آدمای زیادی نیستن که واقعن بتونن این کارو درست انجام بدن. ما می‌دونیم به کسی نیاز داری که متخصص باشه. سئو کار باید بتونه به سایت کمک کنه و باعث رشد اون بشه. با ابزارهای تحلیل آشنایی کامل داشته باشه. بتونه برنامه‌ریزی کنه و اون برنامه‌ریزی اثر بخش باشه. مشکلات عمومی سئو سایت را برطرف کنه. اگه نیاز هست کار جدیدی انجام بشه بهت اطلاع بده و برنامه‌ریزی کنه. خدمات سئو کارهای ما توی چند تا پلن مختلف ارائه میشن. بر اساس نیازت، پلن مناسب انتخاب کن.

توجه: سئو کار، تولید محتوا انجام نمی‌ده. اون یک متخصصه که بهت می‌گه چه چیزهایی نیاز داری، چه برنامه‌هایی باید داشته باشی، موارد عمومی سایت را تنظیم می‌کنه و آنالیزهای مختلف انجام می‌ده. اون کار را مدیریت و برنامه‌ریزی می‌کنه و مشکلات سئویی را برطرف می‌کنه.

سفارش خدمات سئو کار

سفارش خدمات سئو کار آنلاین و خیلی سادست! می‌تونی هر ماه که به سئو کار نیاز داری این خدماتو سفارش بدی.

سئو کار چه کارهایی انجام می‌ده؟

سئو کار وضعیت سایت رو بررسی می‌کنه. برای تولیدمحتوا برنامه‌ریزی می‌کنه. سایت و سایت‌های رقبا رو آنالیز می‌کنه. اگه نیاز باشه توی تنظیمت سایت تغییرات ایجاد می‌کنه. تنظیمات مربوط به محتوا را بهینه‌سازی می‌کنه. لیست پیشنهادات برای تولید محتوا (تقویم تولید محتوا) آماده می‌کنه. وضعیت لینک‌های سایت را بررسی می‌کنه و اگه مشکلی داشته باشن درستشون می‌کنه. تصویرهای سایت را بهینه‌سازی می‌کنه. اگه افزونه‌هایی اضافه باشن و برای عملکرد سایت به اونها نیاز نباشه، غیر فعال یا حذفشون می‌کنه. مشکلات سئو سایت را برطرف می‌کنه، لینک سازی انجام می‌ده و … .

هزینه سئو کار

هزینه سئو کار بر اساس پلن‌های انتخابی مشخص می‌شه. هر چی پلن پیشرفته‌تر باشه، ما از متخصص با تجربه‌تری استفاده می‌کنیم و زمان کار کردن اون روی سایت هم بیشتر میشه. این هزینه مربوط به خرید پلاگین، نوشتن محتوا و یا باقی خدمات نیست. باید توجه داشت که هزینه این خدمات شامل دو بخش خدمات و بودجه در نظر گرفته می‌شود. هزینه خدمات بر اساس پلن‌ها است، اما یک سئوکار برای دریافت نتیجه بهتر نیازمند بودجه برای خرید پلاگین، تبلیغات در موتورهای جستجو و سایر روش‌های دیجیتال مارکتینگ است.

پلن نوپا
14.۰۰۰.۰۰۰
مناسب سایت‌های کوچک
حداقل بودجه ماهانه ۳ میلیون تومان
پلن عمومی
30.۰۰۰.۰۰۰
مناسب سایت‌های عمومی
حداقل بودجه ماهانه ۱۰ میلیون تومان
پلن حرفه‌ای
45.۰۰۰.۰۰۰
مناسب سایت‌های بزرگ
حداقل بودجه ماهانه ۲۵ میلیون تومان

سوالات متداول خدمات سئو کار

چطور با سئو کار در ارتباط باشم؟

ارتباط با سئو کار از طریق سیستم تیکت هست. یک تیکت برای سفارش هر ماه باز میشه. توی اون تیکت سئو کار سوالاتش را از تو میپرسه. با هم در ارتباط هستین و اگه سوالی ازش داشته باشی مطرح می‌کنی.

آیا امکان حضور سئو کار در محل مشتری وجود دارد؟

خیر، سئو کار به صورت دورکاری فعالیت کرده و امکان این موضوع وجود ندارد.

آیا قرار دادن مطالب روی سایت بر عهده سئو کار است؟

خیر، سئو کار مسئول پست محتوا روی سایت نیست. برای این موضوع می توانید از خدمات دیتا اینتری استفاده کنید.

آیا امکان ارتباط مستقیم با سئو کار وجود دارد؟

بله! ارتباط با سئو کار از طریق سیستم تیکت صورت می‌گیرد.

آیا سئوکار کاری به جز سئو سایت انجام می‌ده؟

وظیفه سئوکار فقط انجام موارد سئو هست. مدیریت سایت، تولید محتوا و خدمات امنیت بر عهده سئوکار نیست.