درباره ما

داستان لولسا از یک استودیو طراحی وب یه اسم Firemode شروع میشه. در اون استودیو عمده توجه ما به طراحی سایت و سئو بود. فایرمود (Firemode.net) سال ۱۳۸۵ راه اندازی شده بود و بنیان گذار اون چندتا دوست بودن. بعد از ۵ سال تصمیم گرفتیم که کار را گسترش بدیم و در قالب یک تیم طراحی و تبلیغاتی به اسم آگرین (Agerin.ir) شروع به کار کنیم. اواخر سال ۱۳۹۲ دومین استودیو را با اسم ژین (به معنی زندگی Zheen.ir) راه اندازی کردیم. توی این استودیوی جدید خدمات طراحی گرافیک را شروع کردیم اما اسم اصلی تیم همان آگرین باقی موند. تا اینکه در سال ۱۳۹۷ با توجه به تغییراتی که در سطح خدمات دهی به وجود اومد، به اسم لولسا (LevelsA) تغییر نام دادیم. می خوایم در تمامی سطوح رتبه A باشیم.

استودیو فایر مود و شروع فعالیت

استودیو فایرمود توسط مدیر لولسا آقای محمد علی عاشوری راه اندازی شد. عمده فعالیت این استودیو طراحی انواع سایت های شرکتی، شخصی و فروشگاهی بود.

لوگوی اولیه فایر مورد:

لوگو اولیه فایر مود

بعدها این لوگو کمی ساده شد و به شکل زیر در اومد:

استودیو ژین و افزوده شدن بخش گرافیک

استودیو ژین (به معنی زندگی) فعالیتش در حوزه گرافیک بود. برای تبلیغات نیاز به خدمات گرافیکی الزامی بود و ما نیاز داشتیم.

لوگوی استودیو طراحی گرافیک ژین:

zheen

تیم طراحی و تبلیغات آگرین و تولید محتوا

چیزی که تیم آگرین (کلمه ای است کُردی به معنای آتشین. آگِرین؛ آورین، آتشین) را به وجود آورد یکپارچگی و رفع تمام نیازها برای طراحی و تبلیغات بود. با استارت خدمات تولید محتوا همه چیز سرعت بیشتری پیدا کرد. استانداردها بهبود پیدا کرد و تیم ما قدرتمند شد.

لوگوی اولیه تیم طراحی و تبلیغات آگرین:

آگرین

بعدها لوگوی تیم طراحی و تبلیغات آگرین به شکل زیر در اومد:

تیم طراحی و تبلیغات لولسا

تبدیل شدن آگرین به لولسا و حرکت به سمت آینده

لولسا نقطه خیلی مهمی برای کار ما بود. نیاز بود حرکت کنیم و به سمت آینده بریم. برای همین لولسا راه اندازی شد. ایده اصلی لولسا بالابردن استانداردها در تمامی بخش ها بود. در بخش خدمات دهی و سفارش همه چیز از شکل سنتی حضوری و تلفنی به حالت اینترنتی تغییر کرد. برای زندگی در دنیای مدرن و بودن در بالاترین سطح، روش های سنتی کسب و کار دیگه کارایی ندارن. استانداردهای ارائه خدمات را تقویت کردیم و امروز لولسا یک تیم بسیار بزرگ شده.

لوگو لولسا:

طراحی و تبلیغات لولسا

کاراکترهای لولسا

در سایت و شبکه های اجتماعی لولسا تعدادی کاراکتر مشاهده می کنید. هر کاراکتر متعلق به یکی از مدیران تیم های لولسا است. شروع طراحی این کاراکترها به استودیو طراحی وب فایرمود باز می گردد. در طول زمان کاراکترهای لولسا کمتی تغییرات را شاهد بودند.

کاراکترهای لولسا

سیر تکامل این کاراکتر ها در سه دوره مختلف بود. صورت کاراکترها در این مسیر ثابت مانده ولی بدن آنها و خطوط اطراف بدن در طول زمان تغییراتی داشته است.

اما مجموعه دوم کاراکترهای لولسا مربوط به استودیو ژین هستند.

کاراکترهای لولسا

این کاراکترها در طول زمان تغییراتی نداشتن. از یک سیاره دیگه اومدن و شخصیت زمینی نیستن.