مشاوره گرافیک

مشاوره گرافیک را با لولسا شروع کنید. خیلی وقتا یه تصمیم گیری می تونه اثر طولانی مدتی داشته باشه. مخصوصا وقتی این تصمیم مربوط به کسب و کار باشه، این اثر خیلی مهم میشه. اما چطور تصمیم بگیری وقتی در مورد موضوعی اطلاعات کافی نداری؟ مشاوره!

مشاوره طراحی گرافیک راه اندازی شده تا اگه توی تصمیم گیری مشکل داری با ما در میون بزاری و از ما کمک بخوای. برای ارائه خدمات بهتر ما دو نوع مشاوره در نظر گرفتیم: مشاوره حضوری (در تهران) و مشاوره تلفنی. می دونیم یه مشاوره حرفه ای نیاز داری. فقط نمی خوای کسی بیاد بگه از این خدمات ما استفاده کن. بلکه نیاز داری روی مشکلت فکر کنه، از تجربه هاش استفاده کنه و بهترین پیشنهادو برای تو بده. ما می دونیم دقیقا چه نوع مشاوره ای مورد نظرت هست.

سفارش مشاوره

مشاوره طراحی گرافیک

مشاوره طراحی گرافیک توی لولسا رایگان نیست. چون مشاوره برای معرفی یک محصول یا خدمات ما نیست.، بلکه مشاوره برای راهنمایی تو برای گرفتن بهترین تصمیم هست. حتی اگه لازم باشه بهت بگیم از خدمات ما استفاده نکنی. مشاوره خودش خدمات مهم و جداگانه ای هست که ما بهش توجه خاص داریم.

خدمات مشاوره گرافیک

خدمات مشاوره گرافیک به دو صورت تلفنی و حضوری انجام میشه. مشاوره حضوری فقط برای تهران و در محل مشتری امکان پذیر هست. اما مشاوره تلفنی این محدودیت رو نداره. برای مشاوره تلفنی از یک روز قبل و برای مشاوره حضوری از دو روز قبل باید سفارش رو به ثبت رسونده باشی. ساعت و روزش هم باید بین شنبه تا چهار شنبه و بین ساعت ۱۰ صبح الی ۵ بعد از ظهر باشه. فقط در نظر داشته باش توی تعطیلات رسمی امکان ارائه این خدمات نیست. برای شروع کار زیادی نباید بکنی. یه فرم سفارش ساده پر می کنی، هزینه رو آنلاین پرداخت می کنی و بعد توی زمان مشخص شده از این خدمات استفاده می کنی. بهتره توی پر کردن فرم سفارش اطلاعات اولیه برای مشاور بفرستی تا بتونه بهتر کمکت کنه.

01

مشاوره تلفنی

مشاوره تلفنی خیلی سادست. برای استفاده ازش نیاز به جا به جایی نداری. حداقل هزینه و حداکثر استفاده از خدمات رو با این روش تجربه می کنی.

هر ساعت مشاوره فقط ۷۰۰۰۰ تومان

02

مشاوره حضوری

مشاوره حضوری برای کسایی ممکنه که تو شهر تهران زندگی می کنن. بعد از ثبت سفارش، مشاوره به محل اونها مراجعه می کنه و سوالات و مشکلات را بررسی می کنه.

هر ساعت مشاور فقط ۱۵۰۰۰۰ تومان

03

هزینه مناسب

هزینه خدمات مشاوره بسیار مناسب هست. بر اساس نوع مشاوره و تعداد ساعت، هزینه مشاوره محاسبه میشه. پرداخت و محاسبه هزینه هم خیلی ساده و کاملا آنلاین هست.

سفارش مشاوره گرافیک

ثبت سفارش مشاوره طراحی گرافیک کاملا آنلاین هست. بررای مشاوره تلفنی حداقل برای یک روز بعد و برای مشاوره حضوری دو روز پیش از زمان مشاوره باید سفارش ثبت شده باشه. مشاوره روزها شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۱۰ صبح الی ۵ عصر امکان پذیر هست. پس توی انتخاب روز و ساعت دقت کن.

یک فرم خیلی کوتاه باید پر کنی تا سفارش به ثبت برسه. بهتره پیش از زمان مشاوره توی توضیحات به مشاور بگی چه سوالات و مواردی مورد نظرت هست که با آمادگی کامل حاضر باشه.

هزینه مشاوره گرافیک

هزینه این خدمات بر اساس ساعت و نوع مشاوره محاسبه میشه. بعد از اینکه سفارش خودتو ثبت کردی، پرداخت این هزینه هم به صورت آنلاین انجام میشه و بعد می تونی ازین خدمات استفاده کنی.

هزینه مشاوره تلفنی: هر ساعت ۷۰۰۰۰ تومان

هزینه مشاوره حضوری: هر ساعت ۱۵۰۰۰۰ تومان