مشاوره دیجیتال برندینگ

مشاوره دیجیتال برندینگ با لولسا همونی هست که نیاز داری. می تونی مشاوره تلفنی و یا حضوری درخواست بدی. می تونی از اطلاعات یک متخصص استفاده کنی تا به نتایج مورد نظرت برسی. می تونی یک مشاوره ارزشمند را تجربه کنی. اگه حرفه ای هستی و دنبال حرفه ای ها، جای درستی اومدی!

خدمات مشاوره دیجیتال برندینگ

خدمات مشاوره دیجیتال برندینگ در لولسا به دو صورت ارائه می شه: حضوری و تلفنی. برای مشاوره تلفنی باید اول فرم سفارش خدمات را پر کنی. بعد از تایید زمان مشاوره، هزینه خدمات را پرداخت می کنی و مشاور در زمان مقرر آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه مشاوره هست. اما مشاوره حضوری فقط برای شهر تهران و در محل مشتری هست. برای این خدمات هم باز باید به فرم سفارش مراجعه کنی و پس از تایید و پرداخت، مشاور در زمان مقرر به آدرسی که ارسال کردی مراجعه می کنه و خدمات مشاوره به تو ارائه میشه. ازون جایی که امکان سفر برای مشاورین ما وجود نداره، به همین دلیل اگه در شهر های دیگه هستی، مشاوره تلفنی جایگزین خیلی خوبی برات هست.

برای انتخاب زمان مشاوره حتما این موارد را در نظر داشته باش:

زمان مشاوره تلفنی باید حداقل ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت درخواست باشه و اگه زودتر انتخاب کنی، سفارش کنسل میشه.

برای زمان مشاوره حضوری باید حداقل ۴۸ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش انتخاب کنی.

مهم:

۱- مشاوره حضوری فقط در محل مشتری قابل ارائه هست.

۲- در مشاوره حضوری، آماده کردن سیستم کامپیوتری و اینترنت پر سرعت برای مشاوره به عهده تو هست.

۳- برای مشاوره تلفنی، شماره ای که با اون تماس میگیری در زمان سفارش از تو درخواست میشه. در نظر داشته باش در ساعت مشاوره، فقط اون شماره امکان تماس داره.

هزینه مشاوره دیجیتال برندینگ

هزینه مشاوره بر اساس نوع مشاوره (تلفنی و یا حضوری) و تعداد ساعت محاسبه میشه. 

هزینه هر ساعت مشاوره تلفنی فقط ۱۲۰۰۰۰ تومان

هزینه هر ساعت مشاوره حضوری فقط ۲۵۰۰۰۰ تومان

سفارش مشاوره دیجیتال برندینگ

سفارش این خدمات بسیار ساده هست. برای اینکار باید به فرم سفارش مراجعه کنی. اطلاعات مورد نظر را وارد کنی. می تونی به صورت آنلاین اقدام به پرداخت هزینه بکنی. بعد از پرداخت هزینه، مشاوره برای تو نهایی میشه و می تونی ازین خدمات استفاده کنی.

سفارش خدمات مشاوره