طراحی لوگو موشن

نیاز به طراحی لوگو موشن برای شبکه های اجتماعی داری؟ لولسا انتخاب حرفه ای ها است. ما می خوایم یک تجربه خوب را با هم رقم بزنیم. همین امروز همکاری طولانی مدت ما شروع میشه: با طراحی یک لوگو موشن ۱۰ ثانیه ای!

سفارش لوگو موشن محاسبه هزینه

خدمات طراحی لوگو موشن

شبکه های اجتماعی | طراحی گرافیک

خدمات طراحی لوگو موشن در لولسا برای کسایی هست که به دنبال کیفیت هستن و می خوان یک لوگو موشن خاص داشته باشن. میدونیم تو هم از همون دسته افراد هستی. برای همین برای تو بهترین خدمات را آماده کردیم. برای استفاده از این خدمات، فقط کافی هست سفارش خودتو به صورت آنلاین ثبت کنی!

این لوگو موشن ها مخصوص شبکه های اجتماعی هستن. طول اونها تا ۱۰ ثانیه هست و می تونی برای ابعاد استوری و یا پست سفارش بدی.

هزینه طراحی لوگو موشن

هزینه طراحی لوگو موشن توی لولسا بر اساس چند فاکتور خیلی ساده محاسبه میشه. برای دیدن قیمت نهایی فقط کافی هست به بخش محاسبه قیمت این خدمات مراجعه کنی. به صورت آنلاین هزینه برای تو محاسبه میشه و می دونی قیمت کاری که نیاز داری چقدر خواهد بود.

سفارش طراحی لوگو موشن

سفارش طراحی لوگو موشن خیلی سادست. یک فرم بسیار راحت هست که باید پرش کنی. قبلش توی سایت عضو شو. سفارش خودتو ثبت کن. این کار در عرض چند دقیقه انجام میشه. برای سفارش حتی نیاز نیست از خونه هم خارج بشی.

نمونه کار لوگو موشن

نمونه کار لوگو موشن های انجام شده در لولسا را می خوای ببینی؟ ما نمونه کارهامون رو اینجا برات گذاشتیم تا بتونی قبل از سفارش اونارو ببینی!