طراحی پوستر

طراحی پوستر در لولسا یک کار حرفه ای است. ما می دونیم پوستر چقدر نقش مهمی توی تبلیغات داره. برای همین طراحی پوستر حرفه ای رو به عنوان یکی از خدمات مهم در بخش طراحی گرافیک قرار دادیم. برای داشتن یک پوستر حرفه ای، کار زیادی نباید انجام بدی. فقط یک فرم سفارش با اطلاعات کامل برای ما می فرستی و باقی کارها رو به ما میسپاری. در کمترین زمان ممکن طراحی برات انجام می شه و می تونی پوستر خودتو تحویل بگیری. کار ما طراحی پوستر هست و شامل چاپ نیست. اما اگه بخوای می تونیم بهت چاپخونه هم معرفی کنیم. ولی هیچ محدودیتی نداری برای چاپ، هر جا بخوای می تونی بدی چاپ کنن. پس همین الان شروع کن و سفارش رو ثبت کن!

سفارش طراحی پوستر محاسبه هزینه

خدمات طراحی پوستر

خدمات طراحی پوستر حرفه ای می خوای؟ ما در لولسا چند مدل خدمات طراحی پوستر داریم. از پوسترهای تبلیغاتی حرفه ای تا پوستر های ساده و یا حتی پوستر های علمی (مقالات جهت ارائه در همایش و کنفرانس) از جمله کارهایی هست که برات انجام می دیم. این خدمات با توجه به نیاز مشتری انجام میشه.

ما خدمات طراحی پوستر رو برات توی زمان کوتاهی انجام می دیم. ما فقط زمان نیاز داریم که بتونیم کار خوب بهت تحویل بدیم و نه بیشتر. دوست نداریم خیلی طول بکشه تا به چیزی که می خوای برسی. برای همین هم خدمات طراحی پوستر بر اساس استاندارد و اصولی انجام می شن که هم زمان زیادی براش نیاز نباشه و هم کیفیت کار کاملا حفظ شده باشه.

ما دوست داریم یک مسیر طولانی رو با تو بریم. نمی خوایم فقط یک پوستر طراحی کنیم و مسیرمون از هم جدا بشه. برای همین همیشه در کنارت هستیم و مجموعه خدماتی بهت ارائه می دیم که همه نیازهاتو برطرف کنه. برای شروع استفاده کافی است وارد صفحه سفارش این خدمات بشی و بر اساس نیازت سفارش رو ثبت کنی.

انواع طراحی پوستر

پوستر تبلیغاتی حرفه ای

پوستر تبلیغاتی حرفه ای مخصوص کسایی هست که می خوان یک پوستر خاص داشته باشن. کسایی که دوست دارن متفاوت باشن و روی مخاطبشون خیلی تاثیر بزارن. این خدمات بهترین و با کیفیت ترین خدمات طراحی پوستر ارائه شده لولسا هست. اگه دنبال یک پوستر جذاب و خلاق هستی این بهترین انتخابه.

پوستر تبلیغاتی ساده

پوستر تبلیغاتی عمومی برای تبلیغات می تونه نیاز تورو برطرف کنه. می تونی محصولاتت، خدماتت، مجموع زیر نظرت یا هر چیز قانونی رو توش تبلیغ کنی. حتی ممکن هست بخوای یک پوستر آموزشی هم باشه. این خدمات هم از نظر هزینه مناسب هست و هم از جهت کیفیت.

پوستر علمی

پوستر علمی برای کسایی هست که می خوان توی همایش یا کنفرانس های علمی شرکت کنن. برای برگزاری این رویدادها، ازت می خوان که مقاله خودتو در قالب یک پوستر تحویل بدی. اگه نمی تونی اینکارو انجام بدی و یا زمانش رو نداری، این خدمات برات مناسب هست.

سفارش طراحی پوستر

سفارش طراحی پوستر خیلی سادست. به فرم سفارش مراجعه می کنی. نوع پوستر و ابعاد اونو انتخاب می کنی. بعد متن و تصاویر پوستر مورد استفاده توی پوستر رو ارسال می کنی و سفارش رو به ثبت میرسونی. برای اینکه بهترین نتیجه رو بگیری باید اطلاعات کامل برای ما ارسال کنی. فراموش نکن اطلاعاتی که تو فرم سفارش طراحی پوستر می فرستی، تمام چیزی هست که طراح از کارت می دونه. پس کامل و با جزییات براش بفرست.

کار تو برای سفارش طراحی پوستر توی کمتر از چند دقیقه انجام میشه. پر کردن یک فرم ساده و ارسال اطلاعات تمام چیزی هست که نیاز داری. ما سفارش این خدماتو کاملا آنلاین گذاشتیم. می دونیم روش های سنتی سفارش چقدر دردسر ساز و خسته کننده هستن. هر چیز اضافی که کارو بخواد طولانی کنه و تورو از نتیجه دور کنه حذف شده.

پس همین الان سفارش طراحی پوستر رو ثبت کن تا توی کمترین زمان پوستر خودتو تحویل بگیری. بعد از طراحی اگه نیاز داشتی می تونی برامون تیکت بفرستی تا بهت چاپخونه معرفی کنیم. هیچ محدودیتی هم ما برای این موضوع نداریم. تو می تونی کار چاپ رو هر جا که دوست داری سفارش بدی. ما فقط معرفی می کنیم و انتخاب با تو هست.

شرایط طراحی و زمانبندی خدمات

پوستر تبلیغاتی حرفه ای

تعداد اتود: ۲ اتود

میزان تغییرات: ۲۰ درصد در یکی از اتودها

زمان طراحی: ۷ روز کاری

پوستر تبلیغاتی ساده

تعداد اتود: ۱ اتود

میزان تغییرات: ۱۵ درصد در یکی از اتودها

زمان طراحی: ۵ روز کاری

پوستر علمی با طراحی قالب

تعداد اتود: ۱ اتود

میزان تغییرات: ۱۵ درصد روی اتود

زمان طراحی: ۵ روز کاری

پوستر علمی بدون طراحی قالب

تعداد اتود: ۱ اتود

میزان تغییرات: ۱۰ درصد روی اتود

زمان طراحی: ۳ روز کاری

قوانین خدمات طراحی پوستر

  • ارسال کلیه متن ها و اطلاعات پوستر بر عهده مشتری است. برای همین در زمان سفارش دقت کنید که پس از ثبت امکان ارسال اطلاعات جدید و یا تغییر اطلاعات به هیچ عنوان وجود ندارد.
  • در صورتی که بیش از میزان تغییرات بیش از درصد مشخص شده در طرح باشد، هزینه بابت تغییرات به سفارش افزوده خواهد شد که پس از تایید از سوی مشتری انجام آن امکان پذیر است.
  • تغییرات امکان پذیر فقط شامل تغییرات کلی بوده و امکان انجام آن به صورت جزئی وجود ندارد.
  • جهت مطالعه کلیه قوانین، به بخش قوانین و مقررات سایت مراجعه کن.

طراحی پوستر با لولسا

همین الان شروع کن و تو هم یک حرفه ای باش.