خدمات طراحی لوگو

خدمات طراحی لوگو در لولسا به دو شاخه اصلی تقسیم بندی میشه: طراحی لوگو و بازسازی لوگو. این خدمات توسط طراحان گرافیک خبره انجام میشه. اونها به کار خودشون به خوبی وارد هستن. می دونن برای طراحی لوگو باید چه مواردی رعایت بشه. می تونن بهت کمک کنن تا در سریع ترین زمان به نتیجه مطلوب برسی. این کار نیاز به دانش و تجربه داره که طراحای لولسا به خوبی باهاش آشنایی دارن. پس برای شروع همین الان اقدام کن. سفارش خودت را به ثبت برسون و یک لوگو در سریع ترین زمان از ما بگیر.

اطلاعات مورد نیاز برای سفارش طراحی لوگو

  1. رنگبندی لوگو: کد رنگ هایی که در طراحی لوگو از آنها استفاده شود
  2. توضیحات لوگو: تمام توضیحات مورد نیاز برای طراحی را در این بخش اعلام کنید. هر موضوعی که طراح باید در طراحی در نظر بگیرد. همچنین بهتر است موضوع کار را به صورت کامل بیان کنید که طراح با توجه به آن برای شما طراحی کند. از ارسال توضیحاتی مانند زیبا، شیک و موارد کیفی و سلیقه ای که اطلاعات درستی به طراح نمی دهد خودداری کنید.
  3. نمونه لوگو (اختیاری): اگر می خواهید لوگو شما در سبک خاصی طراحی شود، نمونه ای از لوگو که مورد پسندتان هست را ارسال کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای سفارش بازسازی لوگو

  1. ارسال لوگو: لوگویی که می خواهید بازسازی شود را در این بخش ارسال کنید (امکان ارسال لوگویی که متعلق به مشتری نباشد وجود ندارد).
  2. رنگبندی لوگو: کد رنگ هایی که در طراحی لوگو از آنها استفاده شود.
  3. توضیحات لوگو: تمام توضیحات مورد نیاز برای بازسازی را در این بخش اعلام کنید. هر موضوعی که طراح باید در بازسازی در نظر بگیرد. همچنین بهتر است موضوع کار را به صورت کامل بیان کنید که طراح با توجه به آن برای شما طراحی کند. از ارسال توضیحاتی مانند زیبا، شیک و موارد کیفی و سلیقه ای که اطلاعات درستی به طراح نمی دهد خودداری کنید.
  4. نمونه لوگو (اختیاری): اگر می خواهید لوگو شما در سبک خاصی بازسازی شود، نمونه ای از لوگو که مورد پسندتان هست را ارسال کنید.