طراحی بروشور

طراحی بروشور با لولسا یعنی ساده بودن سفارش، قیمت مناسب و سرعت بالا تجربه کردن. برای داشتن یک بروشور حرفه ای کار ساده ای در پیش داری. فقط کافی هست اطلاعات برای ما ارسال کنی و مشتری لولسا بشی. اگه می خوای بروشور حرفه ای داشته باشی، همین الان شروع کن. قرار هست این شروع یک همکاری طولانی مدت برای ما بشه. مسیری که توش موفقیت تو یعنی موفقیت ما. اگه برای چاپ بروشور کمک خواستی، می تونیم بهت چاپخانه هم معرفی کنیم.

سفارش طراحی بروشور محاسبه هزینه

خدمات طراحی بروشور

خدمات طراحی بروشور در لولسا برای کسانی هست که قصد دارن کیفیت رو تجربه کنن. برای اینکه بتونی یک بروشور طراحی کنی نیاز نیست ساعت ها وقت بزاری یا مسیرهای طولانی طی کنی. برای طراحی بروشور نیاز به جلسات طولانی، خسته کننده و بی نتیجه نیست. برای اینکار فقط نیاز به یک تیم طراحی کار بلد و حرفه ای هست. ما همون چیزی هستیم که نیاز داشتی.

طراحی بروشور در دو پلن کلی ارائه میشه. پلن های ارزان قیمت و پلن های حرفه ای. اما برای انتخاب بین پلن ها باید نیازتو بدونی. باید بدونی به چی دقیقا نیاز داری. هیچ پلنی برای همه خوب نیست.

خدمات طراحی بروشور شامل چاپ نیست. ما میدونیم هر کاری باید به متخصص اون کار سپرده بشه. برای همین بهترینا بهت معرفی میشن. هیچ محدودیتی نداری و می تونی و می تونی خودت تصمیم بگیری. به هر جایی که می خوای چاپ رو ارسال کنی. ما می دونیم محدود کردن برای تصمیم گیری کار درستی نیست. اونهایی که تو رو محدود می کنن، موفقیتت براشون مهم نیست. اما ما امروز با هم قرار هست یک تیم بشیم. قرار هست شروع یک همکاری طولانی مدت باشه و سالها در کنار هم کار کنیم. برای شروع آماده شو!

هزینه طراحی بروشور

هزینه طراحی بروشور در لولسا به چند عامل مختلف وابسته است. ابعاد بروشور، تعداد لت های بروشور و تعداد اتود ها و امکان تغییر مواردی هستن که روی قیمت طراحی اثر گذار هستن. تعرفه این خدمات به گونه ای تعیین شدن که برای هر نیازی راه حل مناسب وجود داشته باشه. برای اینکه بتونی بهتر بین پلن ها انتخاب کنی باید بدونی چه نیازی داری.

سفارش طراحی بروشور

سفارش طراحی بروشور زمان زیادی نمی گیره. برای اینکار فقط کافی هست اطلاعات اولیه آماده کنی و فرم پر بشه. بعد از اون می تونی کار پرداخت سفارش را انجام بدی تا سفارش نهایی باشه. بعدش طراحای ما شروع به کار می کنن. توی کمترین زمان ممکن کار آماده و برای تو ارسال میشه.

بروشور حرفه ای

بروشور حرفه ای مناسب کسایی هست که برای تصمیم گیری نیاز به انتخاب بیشتر دارن. توی این خدمات ما برای تو دو اتود طراحی می کنیم. یکی از دو اتود را انتخاب می کنی و می تونی تا ۲۰ درصد تغییرات (غیر اساسی) برای اون درخواست بدی. بعد از ارسال تغییرات و انتخاب اتود مورد نظر، طراح ها شروع به انجام کار نهایی می کنن. در کمترین زمان بروشور نهایی به شیوه درخواستی که داخل فرم انتخاب کردی برات ارسال میشه و تو صاحب یک بروشور حرفه ای هستی.

بروشور ساده و ارزان

بروشور ساده و ارزان برای کسایی هست که دقیقا می دونن به دنبال چی هستن. اطلاعات اولیه کاملی دارن و نیاز به تغییر کمتری دارن و فقط یک اتود براشون کافی هست. این خدمات زمان کمتری داره و می تونی سریع تر به نتیجه نهایی برسی. پس بدون انتخاب این خدمات به معنی کیفیت پایین تر نیست. فقط باید اطلاعات دقیق تری ارسال کنی تا طراح بتونه با یکبار طراحی کار مورد نظر را بهت تحویل بده.

صاحب یک بروشور بشو!

فاصله تو با طراحی یک بروشور خیلی کوتاه شده. فقط کافی هست تا فرم رو پر کنی. ما می خواهیم با هم همکاری کنیم تا بهترین نتیجه به دست بیاد. پس تو هم با تیم طراحی و تبلیغات لولسا همراه شو تا بتونی بهترین باشی.