سایر خدمات گرافیکی

سایر خدمات گرافیکی شامل چه مواردی می شود؟ ما در لولسا مجموعه ای از خدمات گرافیکی را به مشتریانی مثل تو ارائه می دیم. اما باز ممکنه تو نیازهایی داشته باشی که توی دسته بندی های ما قرار نگرفته باشه. این مواقع ما باز هم در کنارتیم. این بخش راه اندازی شده تا بتونی نیازتو به ما بگی.

ارسال درخواست
طراحی گرافیک
به موفقیت کسب و کارت فکر کن

گرافیک رو به ما بسپار

نیازهای گرافیکی مجموعه خودتو به ما بسپار. تو کارهای خیلی مهم تری داری. باید بتونی به اونا برسی و برای کارهای گرافیکی وقتت گرفته نشه. پس ما این بخش از کارو به عهده می گیریم تا تو وقت بیشتری داشته باشی. ما با هم یک تیم هستیم.

نگران زمان نباش

زمان دیگه مشکل تو نیست!

طراحی گرافیک وقتی برون سپاری بشن می تونی از نیروهات بهتر استفاده کنی. قرار نیست از صبح تا به شب درگیر انجام شدن کارهای تبلیغاتی باشی. نیازهاتو به ما بگو تا برات انجام بدیم. به این شکل توی زمانت صرفه جویی می کنی. نگرانی زمانی دیگه مشکل امثال تو نیست!

طراحی گرافیک
طراحی گرافیک
جستجو به پایان رسید

بهترین خدمات طراحی گرافیک!

دیگه نیاز به جستجو نداری. الان می خوای با یک تیم حرفه ای کار کنی. اگه می خوای موفق بشی، الان دیگه وقت شروع رسیده. همین الان به ما بگو به چه چیزهایی نیاز داری. ما در سریع ترین زمان بررسی و نتبجه رو بهت اطلاع می دیم.

هزینه خدمات گرافیکی

هرینه خدمات گرافیکی این بخش پس از بررسی اعلام میشه. اول باید درخواست و کلیه اطلاعات مورد نظرتو برای ما ارسال کنی. ما اون رو بررسی می کنیم و پس از تایید امکان انجامشون هزینه برات اعلام میشه. می تونی پرداخت کنی و سفارش ثبت نهایی بشه. بعد به موقع کار درخواستی بهت تحویل داده میشه.

سفارش سایر خدمات گرافیک

اگه توی بخش طراحی گرافیک، خدمات مورد نظرت رو پیدا نکردی، جای نگرانی نیست. اینجا می تونی سفارش رو ثبت کنی. برای اینکار فقط باید فرم پر بشه. اطلاعات به صورت کامل برای ما ارسال بشن. اونها رو بررسی می کنیم و در صورت تایید می تونی پرداخت انجام بدی. بعد از پرداخت سفارش نهایی میشه و طراح شروع به کار می کنه.

سفارش خدمات گرافیکی