سئو

سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجو با لولسا! اگه دنبال خدمات متنوع و موثر هستی، می خوای از روش های کلاه سفید برای نتیجه گرفتن استفاده کنی، جای درستی اومدی. ما در لولسا مجموعه ای از خدمات را آماده کردیم که اثر گذاریشون اثبات شد هستن. روش هایی که کاملا بر اساس الگوریتم های گوگل هستن می تونن به تو کمک کنن تا مدتها از سایت خودت نتیجه بگیری. ما فقط به سمت سئو کلاه سفید می ریم. مجموعه ای از خدمات برای تو آماده شده که می تونی از هر کدوم که نیاز داری استفاده کنی. اگه می خوای توی گوگل نتیجه بگیری، همین الان شروع کن!

خدمات سئو

خدمات سئو seo (خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو) در لولسا به چندین بخش تقیسیم می شن. خدمات سئو وردپرس، جوملا، بک لینک، تولید محتوا و سئو کار. در کنار این موارد، خدمات تکمیلی مثل ادورز گوگل هم ارائه میشه تا اگه نیاز داری در زمان کوتاهتری نتیجه بگیری، بتونن به تو کمک کنن. حالا بهتر هست یک مقدار با خدمات ما آشنا بشی. بدونی لولسا چه کارهایی برای بهینه سازی سایت تو می تونه انجام بده.

سئو وردپرس

سئو وردپرس (بهینه سازی سایت وردپرسی) یکی از پر طرفدارترین خدمات ارائه شده لولسا است. با استفاده از این خدمات، می تونی سایت وردپرسی خودتو بهینه کنی. در این بخش ما ساختار یک وب سایت که با سیستم مدیریت محتوا وردپرس طراحی شده رو بهینه می کنیم. این کار باعث میشه تا موتورهای جستجو، مخصوصا گوگل، بتونن بهتر با سایت در تعامل باشن. یک سایت بهینه شده وردپرسی، به مراتب نتایج بهتری توی جستجو (سرچ Search) به دست میاره. اگه یک سایت وردپرسی داری، همین الان برای سفارش این خدمات اقدام کن.

خدمات سئو وردپرس

سئو جوملا

سئو جوملا کمک می کنه تا بتونی ساختار یک سایت جوملایی رو درست مطابق اون چیزی که گوگل می خواد تهیه بکنی. سیستم مدیریت محتوا جوملا سالهاست که به عنوان یکی از بهترین سایت سازهای جهان فعال هست. سایت های بسیار بزرگی روی این پلتفرم طراحی شدن و امکانات بسیار زیادی داره. اگه یک سایت جوملایی داری، با استفاده از خدمات سئو جوملا می تونی اون رو برای موتورهای جستجو بهینه کنی. نتایج بهتر در گوگل در انتظار تو هستن!

خدمات سئو جوملا

سئو کار (متخصص سئو)

سئو کار یا همون متخصص سئو یکی از بهترین راه هاست برای اینکه سایتی بهینه داشته باشی. شاید به فکرت رسیده باشه یک متخصص سئو برای سایت داشته باشی. کسی که کارهای این بخش رو به عهده بگیره و دیگه نیاز نباشه همیشه نگران باشی وضعیت سایت چطوری هست. استخدام یک نفر مشکلات زیادی داره. از حقوق بالا تا هزینه جا، سیستم های کامپیوتر، اینترنت از جمله مشکلات مالی این موضوع هستن. اما از طرف دیگه خبره بودن سئوکار هم مهم هست. یک متخصص سئو باید با الگوریتم های مختلف گوگل به خوبی آشنا باشه، زبان برنامه نویسی بلد باشه و ابزارهای خوبی داشته باشه. اگه دنبال آدمای حرفه ای هستی، جای درستی اومدی.

خدمات سئو کار

بک لینک

بک لینک یکی از بهترین راه ها برای گرفتن نتیجه خوب در سئو هست. اما هر بک لینکی مفید نیست. خیلی از لینک ها نه تنها مفید نیستن، حتی می تونن بسیار مضر هم باشن. گوگل فروش بک لینک هایی که پیج رنک منتقل کنن را خلاف می دونه. حتی برای این موضوع بخشی در سایت خودش در نظر گرفته که کاربرا این سایت ها رو معرفی کنن. قطعا دوست نداری به جای اینکه بک لینک برای سئو خوب باشه باعث پنالتی بشه. برای رفع این مشکل، ما خدمات بک لینکی ارائه می دیم که کاملا مورد تایید گوگل هست. معیار کار ما فقط اصول گوگل هستن.

خدمات بک لینک

خدمات تکمیلی بهینه سازی موتورهای جستجو

خدمات بهینه سازی ما فقط موارد بالا نیستن! وقتی با لولسا هستی، باید دنبال بهترین چیزا باشی. چون که یک مجموعه کامل از خدمات به تو ارائه میشن. ما چند تا راهکار داریم که اونها هم می تونن توی سئو بسیار مفید باشن. اگه تا حالا سایت نداری، می تونی سفارش طراحی سایت اونهم به صورت بهینه شده و با پلاگین های اصلی داشته باشی. اگه یک وب سایت داری و از خدمات سئو ساختاری استفاده کردی، حالا وقت تولید محتوا هست. اگه هم تولید محتوا کردی و ساختار سایت درسته اما می خوای ترافیک سایت بیشتر بشه و توی زمان کمتری نتیجه بگیری، اونوقت ادورز گوگل می تونه بهت کمک کنه.

تولید محتوا

سفارش

طراحی سایت

سفارش

ادوردز گوگل

سفارش