سفارش خدمات سئو کار

سفارش خدمات سئو کار در کمتر از یک دقیقه انجام میشه. نیاز داریم اطلاعات دسترسی پنل ها و توضیحات را برامون بفرستی. سفارش و پرداخت هم کاملا اینترنتی هست.  بعدش کار سئو کار شروع می شه. از بین سئو کارها، اونی که بیشترین آشنایی با کار تو داره انتخاب می شه. شروع به کارش می کنه و آخر ماه هم برات یک گزارش کامل از کارهایی که انجام شده، نیازها و پیشنهادهایی که برای ماه بعدی مناسب هست و بررسی وضعیت سایت توی دوره را می فرسته.

پلن هایی که سفارش می دی، هر کدوم برای یک ماه هستن. بعد از یک ماه نیاز هست که دوباره تمدیدشون کنی. پشنهادات مختلفی هم بهت ارائه می دن، که می تونه خیلی مفید باشه. می تونی حدود بودجه مشخص کنی، تا بر اساس اون بتونن برات بهترین برنامه ریزی ممکن را پیشنهاد بدن. یادت نره، بهتره همه اینارو توی توضیحات بگی. هر چی دقیق تر و کاملتر، بهتر. ما می خوایم یک همکاری طولانی مدت با هم داشته باشیم. تا سالها در کنارت باشیم و موفقیت های سایت تورو ببینیم.

سوالات متداول خدمات سئو کار

چطور با سئو کار در ارتباط باشم؟

ارتباط با سئو کار از طریق سیستم تیکت هست. یک تیکت برای سفارش هر ماه باز میشه. توی اون تیکت سئو کار سوالاتش را از تو میپرسه. با هم در ارتباط هستین و اگه سوالی ازش داشته باشی مطرح می کنی.

آیا امکان حضور سئو کار در محل مشتری وجود دارد؟

خیر، سئو کار به صورت دورکاری فعالیت کرده و امکان این موضوع وجود ندارد.

آیا قرار دادن مطالب روی سایت بر عهده سئو کار است؟

خیر، سئو کار مسئول پست محتوا روی سایت نیست. برای این موضوع می توانید از خدمات دیتا اینتری استفاده کنید.

آیا امکان ارتباط مستقیم با سئو کار وجود دارد؟

ارتباط با سئو کار فقط از طریق سیستم تیکت امکان پذیر هست. امکان ارتباط تلفنی، واتس اپ و … وجود نداره.