خدمات سئو جوملا

خدمات سئو جوملا برای کسایی هست که می خوان با سایت هاشون از بقیه جلو بزنن. این خدمات بهشون کمک می کنه با یک سایت جوملایی بتونن نتایج بهتری توی موتورهای جستجو بگیرن. سرعت سایتشون بهبود پیدا می کنه و ساختار سایتشون بر اساس الگوریتم های گوگل تنظیم میشه. این سایت ها می تونن توی سریعتر مخاطب هاشون رو افزایش بدن.

اگه تو هم یک سایت داری که با جوملا ساخته شده، این خدمات برات مناسبه. می تونی سایت خودتو با جدیدترین الگوریتم های گوگل به روز کنی. ما کمکت می کنیم که بتونی بهتر و بیشتر از همیشه توی نتایج جستجو باشی. با این خدمات ساختار سایت درست می شه و می تونی به هدفت راحت تر برسی.

این خدمات تماما مربوط به ساختار هست و محتوای سایت هیچ تغییری نمی کنه. برای نیازهای مختلف هم چندین پلن آماده کردیم. هر کدوم که برای تو مناسب تر هست رو انتخاب کن. اگه تو تصمیم گیری هم مشکل داری، می تونی با ما در میون بزاری که راهنماییت کنیم.

سئو

هزینه سئو جوملا

هزینه سئو جوملا بر اساس پلن انتخابی تعیین می شود. این پلن ها بر اساس نیازهای مختلف طراحی شده اند. برای همین قیمت و امکانات پلن ها متفاوت است.

در تعیین تعرفه خدمات، ما امکان انجام کار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در نظر گرفتیم. بهتر است ملاک تصمیم گیری امکانات و نیاز های سایت باشند و نه پلن ها. بهترین پلن برای تو، پلنی است که بتونه به درستی نیازهات را برطرف کند.

سفارش سئو جوملا

سفارش سئو جوملا در لولسا خیلی آسونه. این کار به صورت آنلاین انجام شده و کمتر از چند دقیقه سفارش تکمیل میشه. به فرم سفارش مراجعه کن، اطلاعات را ارسال کن و سفارش را ثبت کن.

در سفارش خدمات سئو جوملا ما به اطلاعات اولیه نیاز داریم. دسترسی به پنل مدیریت جوملا، دسترسی به پنل هاستینگ، دسترسی به یک اکانت گوگل جهت ساخت پنل ها و تنظیم موارد و آدرس شبکه های اجتماعی برای انتشار اتوماتیک محتوا در اونها.

نیاز های اولیه جهت ثبت سفارش

برای انجام خدمات سئو جوملا، داشتن این موارد الزامی هست:

  • هاستینگ Cpanel
  • نسخه PHP 7.3 روی هاستینگ فعال باشه
  • نسخه جوملا و قالب باید به روز باشه
  • از سرور لینوکس استفاده کنی
  • سرور حداقل یک گیگا بایت رم برای سایت داشته باشه