امنیت

امنیت سایت خودتو با لولسا افزایش بده. خدمات امنیتی برای سیستم های مدیریت محتوای وردپرس و جوملا راه اندازی شدن. اگه می خوای تو هم از شر هکر ها خلاص بشی، این خدمات بهت کمک می کنه.

خدمات امنیت سایت

خدمات امنیت سایت ارائه شده کمک می کنن جلو هکر ها رو از دسترسی به اطلاعات ارزشمندت بگیری. این خدمات شامل پشتیبانی و یا نگهداری از سایت نیستند. بلکه پکیج هایی هستند که در اونها ما حرفه های امنیتی وب سایت رو می بندیم. بخشی از امنیت سایت بستگی به سرور داره. برای همین بهت توصیه می کنیم از سرورهای قدرتمند استفاده کن. هیچ وقت توی انتخای هاستینگ از سرویس دهنده های ضعیف استفاده نکن. شاید هزینه اولیه کمتری برای تو داشته باشه، اما از جهت کیفیت و امنیت اصلا نیازهات رو برطرف نمی کنن.

برای اینکه بدل به یک سایت پر مخاطب بشی، و بتونی توی رقابت باقی بمونی، امنیت نقش مهمی داره. فقط کافی هست یک وب سایت درست توی زمانی که مخاطب های خودش رو به دست آورده هک بشه. تمام اون چیزی که براش تلاش کرده بودی از دست می ره. پس امنیت سایت رو جدی بگیر.

اگه یک سایت وردپرسی یا جوملایی هم داری می تونی از این خدمات ما استفاده کنی. راستی جالبه بدونی که توی هر کدوم ازین خدمات پلن های مختلفی داریم. هر پلن با توجه به نیازهای مشخصی طراحی شده. پس با توجه به نیازت انتخاب کن.

هزینه امنیت سایت

هزینه امنیت سایت بر اساس پلن و سیستم مدیریت محتوا محاسبه میشه. برای اینکه قیمت های خدمات رو ببینی به بخش سفارش اونها مراجعه کن. اونجا با توجه به پلن مورد نظر، به صورت آنلاین هزینه نهایی برات محاسبه می شه. می تونی سفارشتو نهایی کنی تا ما توی زمان بسیار کوتاهی، این خدمات رو برات انجام بدیم. قبل از هر چیز توجه کن که نیازهای مربوط به خدمات رو داشته باشی.

ما قیمت های خیلی خوبی هم اعلام کردیم. برای همین انتخاب چندان سختی نداری. اگه توی انتخاب پلن هم دچار سوال شدی، از ما بپرس. ما بهت کمک می کنیم که خیلی سریع و با توجه به نیازت انتخاب کنی.

سفارش خدمات امنیت سایت

سفارش خدمات کاملا آنلاین هست. همین الان می تونی اون رو ثبت کنی و از دوستان همیشگی ما بشی. برای شروع در نظر بگیر که باید سایت هک نشده باشه و نیازهای اولیه رو داشته باشی. اطلاعات مورد نیاز رو برای ما ارسال کن و سفارش رو به ثبت برسون تا بتونیم کارو شروع کنیم.

امنیت جوملا امنیت وردپرس