خدمات سئو جوملا

خدمات سئو جوملا برای کسایی هست که می خوان با سایت هاشون از بقیه جلو بزنن. این خدمات بهشون کمک می کنه با یک سایت جوملایی بتونن نتایج بهتری توی موتورهای جستجو بگیرن. سرعت سایتشون بهبود پیدا می کنه و ساختار سایتشون بر اساس الگوریتم های گوگل تنظیم میشه. این سایت ها می تونن توی سریعتر مخاطب هاشون رو افزایش بدن.

اگه تو هم یک سایت داری که با جوملا ساخته شده، این خدمات برات مناسبه. می تونی سایت خودتو با جدیدترین الگوریتم های گوگل به روز کنی. ما کمکت می کنیم که بتونی بهتر و بیشتر از همیشه توی نتایج جستجو باشی. با این خدمات ساختار سایت درست می شه و می تونی به هدفت راحت تر برسی.

این خدمات تماما مربوط به ساختار هست و محتوای سایت هیچ تغییری نمی کنه. برای نیازهای مختلف هم چندین پلن آماده کردیم. هر کدوم که برای تو مناسب تر هست رو انتخاب کن. اگه تو تصمیم گیری هم مشکل داری، می تونی با ما در میون بزاری که راهنماییت کنیم.

هزینه سئو جوملا

سئو

هزینه سئو جوملا بر اساس پلن انتخابی تعیین می شود. این پلن ها بر اساس نیازهای مختلف طراحی شده اند. برای همین قیمت و امکانات پلن ها متفاوت است.

در تعیین تعرفه خدمات، ما امکان انجام کار با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در نظر گرفته ایم. به همین جهت، هزینه به نسبت خدمات ارائه شده برای مشتری به صرفه بودن و نیازهای او را برطرف می سازد.

بهتر است ملاک تصمیم گیری امکانات و نیاز های سایت باشند و نه پلن ها. بهترین پلن برای شما، موردی است که بتواند به درستی نیازتان را برطرف کند. اگر در انتخاب پلن سوال دارید، با ما ارتباط داشته باشید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

سفارش سئو جوملا

سفارش سئو جوملا در لولسا بسیار آسان است. این کار به صورت آنلاین انجام شده و کمتر از چند دقیقه زمان بر نخواهد بود. به فرم سفارش مراجعه می کنید، سپس اطلاعات مورد نیاز برای انجام خدمات و پلن مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش ثبت خواهد شد.

در سفارش خدمات سئو جوملا ما اطلاعات اولیه برای دسترسی به چند مورد را نیاز داریم. دسترسی به پنل مدیریت جوملا، دسترسی به پنل هاستینگ، دسترسی به یک اکانت گوگل جهت ساخت پنل ها و تنظیم موارد و آدرس شبکه های اجتماعی برای انتشار اتوماتیک محتوا در آنها.

تمامی این موارد برای انجام کار نیاز هستند. باید بتوانیم دسترسی به پنل ها داشته تا تنظیمات به درستی انجام بگیرند. هیچ کدام از اطلاعات پنل ها و دسترسی ها پس از انجام موارد سفارش نگهداری نخواهند شد تا امنیت شما حفظ شود.

سفارش سئو جوملا

نیاز های اولیه جهت ثبت سفارش

برای انجام خدمات سئو جوملا، باید چند موضوع رو در نظر داشته باشین که بدون اونها امکان انجام خدمات ما وجود نداره:

باید هاستینگ شما دارای Cpanel باشه

نسخه PHP 7.3 روی هاستینگ فعال باشه

نسخه جوملا و قالب باید به روز باشه

از سرور لینوکس استفاده کنی

سرور حداقل یک گیگا بایت رم برای سایت تو داشته باشه