تیم طراحی و تبلیغات آگرین

تیم طراحی و تبلیغات آگرین

سفارش خدمات

تولید محتوا شبکه های اجتماعی: پوستر، اینفوگرافیک و تیزر

تومان2,000,000

مقایسه

توضیحات خدمات

تولید محتوا شبکه های اجتماعی: ۲۰ پوستر، ۱۰ اینفوگرافیک و ۳ تیزر

تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی بدل به یکی از چالش های بزرگ بسیاری از شرکت ها، برند ها و موسسات شده است. تولید محتوایی که بتواند باعث جذب مخاطب شده، کار بسیار دشواری است. نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاری می باشد. جای تعجب نیست که بسیاری از برند ها، امروزه بیشترین هزینه مربوط به تبلیغات خود را صرف تولید محتوا می کنند. در این راستا، تیم طراحی و تبلیغات آگرین، ارائه خدمات تولید محتوای شبکه های اجتماعی را به یکی از اصلی ترین خدمات خود بدل کرده است.

جزئیات پک:

 • ۲۰ پوستر
 • ۱۰ اینفوگرافیک
 • ۳ تیزر

تولید محتوا به صورت پوستر

پوستر ها یکی از رایج ترین انواع محتوای مورد استفاده در شبکه های اجتماعی می باشد. پوستر ها در شبکه های اجتماعی می توانند در دو بخش اساس منجر به جذب مخاطبین بیشتر شوند.

پوستر های آموزشی: این نوع پوستر ها با این که بیشتر جنبه آموزشی دارند، مخاطبین بیشتری را به خود جذب می کنند و به صورت غیر مستقیم می توانند به فروش کمک کنند. با توجه به باز نشر این گونه محتوا توسط دیگر کاربران بازخورد تبلیغاتی بسیار مناسبی را به ارمغان خواهد آورد.

پوستر های تبلیغاتی: این نوع پوسترها به صورت مستقیم محصولات و یا خدمات شما را برای کاربران معرفی می کنند.

تولید محتوای اینفوگرافیک

اینفوگرافیک ها قابلیت بسیار بالایی برای جذب مخاطبین در شبکه های اجتماعی را دارا می باشند. باز نشر آنها توسط کاربران بسیار زیاد بوده و به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر می شوند. این اینفوگرافیک ها می توانند به صورت تبلیغاتی و یا آموزشی (بنا به نیاز مشتری) طراحی شوند.

تولید محتوا به صورت تیزر

ویدئوها و تیزهای تبلیغاتی امروزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. با توجه به بهبود سرعت اینترنت، امکان مشاهده ویدئو در اینترنت برای همه فراهم شده و تیزرهای تبلیغاتی و آموزشی به محبوب ترین انواع محتوا بدل شده اند.

توضیحات:

با توجه به یکسان بودن هزینه طراحی اینفوگرافیک ها و پوستر، مشتریان می توانند تعداد پوستر ها و اینفوگرافیک ها را بر اساس نیازشان با یکدیگر تغییر دهند.

فایل های ارائه شده به مشتری امکان چاپ دارند و در صورت نیاز مشتریان می توانند موارد ارسال شده را چاپ کنند.

فایل های ارائه شده به مشتریان در این خدمات لایه بسته می باشند و در صورت نیاز مشتریان به فایل لایه باز، ۲۰ درصد به هزینه این خدمات افزوده خواهد شد.

روند انجام پروژه

 1. ارائه اطلاعات اولیه از سوی مشتری
 2. پرداخت ۲۰ درصد هزینه خدمات به عنوان پیش پرداخت و اعلام شروع همکاری از سوی مشتری
 3. طراحی اتود پوستر ها و اینفوگرافیک ها و طرح اولیه تیزر ها
 4. ارائه اتود اولیه به مشتری برای اعمال تغییرات
 5. طراحی پوستر ها و اینفوگرافیک ها و ساخت تیزر ها با اعمال تغییرات مورد نظر مشتری
 6. پرداخت ۸۰ درصد باقی مانده هزینه از سوی مشتری
 7. تحویل فایل ها به مشتری جهت انتشار

چرا خدمات تولید محتوای شبکه های اجتماعی آگرین؟

 • قیمت های مناسبی برای این خدمات ارائه می کنیم.
 • سرعت ارائه خدمات ما بالاست.
 • موفقیت مشتری برای ما مهم است.
 • با استفاده از این خدمات می توانید هم شبکه های اجتماعی خود را به روز کنید و محتوای مناسب برای آنها تهیه کنید و هم از فایل های ارسالی جهت چاپ استفاده نمایید.