تیم طراحی و تبلیغات آگرین

تیم طراحی و تبلیغات آگرین

سفارش خدمات

تولید محتوا تالیفی ۳۵۰ کلمه 1 الی 5 مطلب

تومان13,500

مقایسه

توضیحات خدمات

داشتن یک وب سایت پربازدید، اتفاقی نیست و سخت تر از آن تولید محتوا تالیفی و یکتا برای آن می‌باشد. نمی‌توان انتظار داشت وب سایت و یا وبلاگی راه اندازی کنیم و آن وب سایت و یا وبلاگ بازدید زیادی داشته باشد. برای یک سایت پربازدید باید عوامل زیادی را در نظر گرفت. یکی از مهمترین عوامل سئو و تولید محتوا می‌باشد.

بسیاری از افرادی که دست به طراحی وب سایت می‌زنند، با تصور آنکه با راه اندازی یک وبسایت از ماه آینده بخش بزرگی از بازار را خواهند گرفت شروع به کار می کنند. این افراد پس از مدتی با این حقیقت روبرو می‌شوند که بازدید از وبسایتشان، بسیار بسیار کمتر از آنچه در بدترین شرایط توصر می کردند، می باشد. اما چرا این اتفاق می افتد؟

گوگل به عنوان یکی از مهمترین شرکت‌ها در حوزه خدمات سرچ دارای الگوریتم‌های پیچیده ای است. اگر ما امروز سایتی را راه اندازی کنیم، هفته آینده آن سایت را در صدر نتایج جستجوی خود نشان نمی‌دهد. یکی از مهم ترین فاکتورهایی که موتورهای جستجو و از جمله گوگل در سایت شما به دنبال آن می‌گردند، به روز رسانی و تولید محتوای دست اول می باشد.

این موضوع برای مخاطبان وب سایت نیز به همین شیوه است. اگر مخاطب وارد سایتی بشود، (هر چقدر هم در آن سایت از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب و طراحی گرافیکی با کیفیت بالا استفاده کرده باشید) اما محتوایی قابل عرضه و به روز برای آنها نداشته باشید، پس از بار اول دیگر به سایت شما سر نخواهند زد.

هزینه های بالای استخدام تولید کننده محتوا

برای استخدام یک فرد به نیرو های کاری حداقل هزینه ای که شما برای آن می‌پردازید، پایه حقوق استخدام می‌باشد. به همراه حداقل سیستم مورد نیاز و حداقل فضای کاری. مرخصی‌ها، بی انضباطی کاری و مشکلات بسیار دیگری که بارها در مقابل کارمندانتان با آنها روبرو شده اید نیز همواره وجود دارند. اما وقتی راهی ساده تر و بسیار بسیار کم هزینه تر وجود دارد، چرا باید مرتکب چنین اشتباهی بشوید؟

کپی برداری، امری کشنده

کپی برداری از مطالب سایتهای دیگر هم نمی تواند در این مورد شما را نجات دهد و بلکه باعث بدتر شدن اوضاع می‌شود. خواننده‌ای که وارد سایت شما می شود و با محتوای کپی شده روبرو می‌شود، برای دفعه آینده به سراغ سایت شما نخواهد آمد. وقتی منبع مطالب جای دیگری است، خواننده نیز به همان منبع رجوع می کند. تا هم مطالب تازه تری ببیند و هم اطمینان از صحت مطالب کسب کند.

در مورد موتورهای جستجو این موضوع بسیار خطرناک تر است. موتورهای جستجو همواره تمامی وب را زیر نظر دارند، و بسیار ساده تر از آنکه شما فکر کنید، و در کسری از ثانیه متوجه کپی بودن مطالب شما می شوند. و این موضوع می توان منجر به پایان کار شما در آن سایت شود. شما با پنالتی روبرو می شوید و گاهی این پنالتی می تواند شما را وادار کند که دیگر به فکر سایت جدیدی باشید چرا که دیگر سایت شما در نتایج جستجو به نمایش در نمی آید.

ساختار درست محتوا

حتما شما هم می‌دانید ساختار درست متن و استفاده درست از تگ ها، تعداد کلمات، پراکندگی و وزن کلمات در صفحه، و نوشتن مطابق با استانداردهای سئو کاری بسیار دشوار و نیازمند تخصص می‌باشد. تنها تولید یک محتوا نیست که می‌تواند آن را موفق کند و برای شما موفقیت کسب کند. بلکه نوشتن در ساختار درست است که می‌تواند منجر به موفقیت شما شود.

با صرف هزینه بسیار پایین، رتبه اول را بدست بیاورید

دلایل ذکر شده بالا همه و همه دلایلی است بسیار مهم در آنکه به فکر راه چاره باشیم. سایتی که بازدید کننده نداشته باشد، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت. اما چاره چیست؟ تولید محتوای یکتا!

برای حل این مشکل، تیم طراحی و تبلیغات آگرین بخش تولید محتوا را برای شما به ارمغان آورده است. نوشتن یک مطلب پر بیننده کار بسیار سختی است. اما این موضوع با دانش سئو به امری بسیار ساده بدل خواهد شد. شما می‌توانید به سادگی و با صرف هزینه ای بسیار پایین‌تر از آنکه قابل تامل باشد این مشکل را حل نمایید. ما در آگرین، متخصصین تولید محتوای در اختیارتان قرار می‌دهیم و می توانید محتوای متنی مورد نظر خود را به دست بیاورید.

ویژگی های خدمات تولید محتوای تالیف

 • تولید محتوا تالیفی ۳۵۰ کلمه ای.
 • انتخاب یک عکس متناسب با مطلب.
 • بهینه سازی عکس برای قرار گرفتن در سایت.
 • بهینه سازی مطلب برای کلمه کلیدی اصلی.
 • قرار دادن مطالب در وب سایت.

روند انجام پروژه تولید محتوا تالیفی

 1. ارائه درخواست تولید محتوا تالیفی از سوی مشتری.
 2. پرداخت هزینه تولید محتوا تالیفی.
 3. ارسال اطلاعات مربوط به پنل مدیریت وب سایت.
 4. تولید محتوا تالیفی و قرار دادن آن در وب سایت.
 5. تحویل وب سایت به مشتری.

چرا خدمات تولید محتوا تالیفی تیم طراحی و تبلیغات آگرین

 • ما این خدمات را توسط متخصصی که به سئو (بهینه سازی برای موتور های جستجو) آشنایی دارند ارائه می کنیم.
 • کیفیت خدمات ما بسیار بالا است.
 • قیمت های مناسبی برای این خدمات ارائه می کنیم.
 • سرعت ما در ارائه خدمات بالا می باشد.

اگر نیازمند اطلاعات بیشتری هستید با ما تماس بگیرید.