تبلیغات در گوگل

خدمات ادورز گوگل

خدمات ادورز گوگل در لولسا در چندین پک ارائه میشه. ما تو را مجبور نمی کنیم که حتما از پک های گران قیمت استفاده کنی. می تونی از کمترین قیمت ها شروع کنی. ما به تو دسترسی کامل می دیم. وقتی خودت به صورت کامل پنل را ببینی، می تونی کمپین ها و تبلیغات را ببینی. از تمامی ابزارهای جانبی گوگل که با پنل ادورز به دست میاری استفاده کنی. بتونی به شکل کامل کمپین ها و تبلیغات را ویرایش کنی، حذف کنی، یا موارد جدید بسازی. می تونی دقیقا ببینی هر کدام از کلمات چه بازدهی برای تو داشتن. می تونی ساعت و روز برای شروع و پایان هر تبلیغ بزاری و … . می دونی تو را با ادورز محدود نمی کنن. قرار نیست حتما چندین میلیون تومان هزینه کنی و بابت هر کلیک هزینه اضافه پرداخت کنی تا زودتر شارژ تمام بشه. تو لایق بهترین ها هستی و نباید محدود باشی و ما این را بخوبی می دونیم.

سفارش ادورز گوگل

سفارش ادورز گوگل در لولسا به صورت کاملا آنلاین هست. پلن مورد نظر را انتخاب می کنی. قیمت لحظه ای محاسبه و در کمتر از نیم ساعت برای تو اعلام میشه. بعد باید تا یک ساعت پس از اون اقدام به پرداخت آنلاین کنی. بعد ازین کار درخواست ما برای گوگل ارسال میشه. و معمولا تا کمتر از یک روز و نیم (در روزهای غیر تعطیل) ایمیل دعوت نامه گوگل برای تو میاد. از طریق اون وارد پنل ادورز میشی. اونجا برای تو مبلغ درخواستی شارژ شده و می تونی کمپین های خودت را بسازی و مدیریت کنی.

سفارش ادورز گوگل

مراحل سفارش تا فعال سازی پنل ادورز

۱- تکمیل فرم سفارش

ابتدا باید پنل مورد نظرت را در فرم سفارش انتخاب کنی و اطلاعات را برای ما بفرستی.

۲- استعلام قیمت روزانه

بعد از ارسال سفارش، نتیجه استعلام قیمت (کمتر از یک ساعت) برای تو میاد.

 

۳- پرداخت هزینه

حالا باید هزینه خدمات را در کمتر از یک ساعت و نیم (در ساعات کاری) پرداخت کنی.

۴- رسیدن دعوت نامه گوگل

دعوت نامه گوگل در کمتر از دو روز برای تو ایمیل خواهد شد و می تونی از ادورز استفاده کنی.

هزینه ادورز گوگل

هزینه ادورز در لولسا به صورت لحظه ای محاسبه میشه. برای همین تو هزینه اضافی پرداخت نخواهی کرد. تعرفه این خدمات دقیقا بر اساس قیمت زمان ثبت سفارش و پرداخت هست. مهم ترین عامل در مشخص شدن قیمت پلن های ادورز، قیمت ارز هست. از اونجایی که برای ادورز باید با ارزهای خارجی اقدام کرد، این تغییرات تعرفه طبیعی هست. پس از ثبت سفارش قیمت لحظه ای برای تو ارسال خواهد شد. اگه تا کمتر از یک ساعت و نیم اقدام به پرداخت کنی، هزینه همان خواهد بود. اما پس از آن دوباره باید قیمت جدید محاسبه بشه.

چرا ادورز گوگل با لولسا؟

دسترسی به پنل ادورز

فرقی نداره چه پلنی تهیه کنی، ما به همه دسترسی کامل به پنل ادورز می دیم تا بتونن دقیقا کمپین هاشون را رصد کنن.

تعرفه مناسب ادورز

تعرفه ادورز به روز و ساعت محاسبه میشه. اینجوری هیچ وقت هزینه اضافی پرداخت نمی کنی.

ساخت سریع

در لولسا از سفارش تا رسیدن به پنل زمان زیادی نداره. ما در کوتاهترین زمان دعوت نامه گوگل را برات ارسال می کنیم.

ساخت تبلیغ اولیه رایگان

بدون پرداخت هزینه می تونی درخواست بدی اولین تبلیغ در گوگل را ما برای تو بسازیم.